Ranking najlepszych pożyczek gotówkowych

01 sierpnia
10:35 2013

Chcesz sfinansować remont mieszkania lub wyjazd wakacyjny? Skorzystać z oferowanych przez banki pożyczek gotówkowych. Przedstawiamy najlepsze oferty.

Pożyczkę na 8 tysięcy złotych będziemy spłacać przez 12 miesięcy.

Najniższe oprocentowanie równe 12,13 proc. znajdziemy w ofercie ING Banku Śląskiego Pożyczka pieniężna bez Programu ubezpieczeniowego Bezpieczna Pożyczka Silver/Gold w ofercie „0% prowizji”. Miesięczna rata wynosi 708,92 złotych, a całkowity koszt pożyczki to 8507 złotych. Jest to oferta skierowana do tych klientów, którzy zadeklarują przelewanie swojego wynagrodzenia bezpośrednio na konto osobiste prowadzone w ING Banku Śląskim. Bank akceptuje wszystkie formy zatrudnienia i różne źródła dochodu.

W przypadku oferowanego przez Raiffeisen POLBANK Kredytu Bezpiecznego Korzystnego oprocentowanie wynosi 17,86 proc., a miesięczna rata jest równa 727,92 złotych. Całkowity koszt tej pożyczki gotówkowej to 8735 złotych. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu. Klienci, którzy wykupią dodatkowe ubezpieczenie będą mogli liczyć na obniżenie stawki oprocentowania rzeczywistego.

Bank Pekao oferuje Pożyczkę Ekspresową PEX na PIT, której oprocentowanie rzeczywiste jest równe 18,26 proc., a miesięczna rata to 729,22 złotych. Całkowity koszt tej pożyczki to 8751 złotych. W tym przypadku bank również nie pobiera prowizji za udzielenie pożyczki. Klienci, którzy posiadają konto osobiste w banku Pekao, mogą liczyć na preferencyjne warunki przyznawania kredytu.