Szybka gotówka. Sprawdzamy, w którym banku

30 maja
07:29 2013

W życiu często zdarzają nam się różne niezapowiedziane sytuacje. Często też wiążą się one z tym, że na szybko potrzebujemy pożyczyć gotówkę. Dziś sprawdzamy, które banki oferują szybki kredyt gotówkowy i gdzie potrzeba niewielu formalności, aby go załatwić.

Gdy przeglądamy oferty kredytów gotówkowych okazuje się, że wiele banków chwali się szybką pożyczką bez poręczycieli. Banki wzbogaciły swoją ofertę w tym zakresie wychodząc naprzeciw klientom, którzy dotychczas gdy potrzebowali „na gwałt” gotówki zwracali się do parabanków. A to, jak wiemy, kończyło się różnie.

Pożyczka Ekspresowa w Pekao – Oferta dla Klientów Internetowych >>

I tak pożyczkę, którą można otrzymać „pędzikiem” oferuje ING Bank Ślaski. Superszybką pożyczkę w wysokości od 5 do 15 tys. zł można tam dostać nawet w ciągu jeden wizyty w banku. Aby ją zaciągnąć potrzebne są jedynie dowód osobisty oraz dokument potwierdzający dochody, którym może być zaświadczenie o dochodach, wyciąg z konta czy PIT. Jeśli jesteś klientem ING Banku możesz otrzymać superszybką pożyczkę w wysokości do 60 tys. zł, a pieniądze zostaną przelane na Twoje konto w ciągu 1 dnia.

Pożyczką ekspresową chwali się również Bank Pekao, Jest to kredyt udzielany przez internet bez konieczności wizyty w oddziale banku. Minusem jest tutaj jednak wymóg założenia konta.

Również w Credit Agricole znajdziemy kredyt gotówkowy, który w zamierzeniu banku jest ofertą szybkiej gotówki, a wstępną decyzję o uzyskaniu go otrzymamy w ciągu 5 minut. Jest to Prostoliczony kredyt gotówkowy na dowolny cel.

Należy pamiętać, że szybki kredyt może wiązać się z wyższymi niż w przypadku tradycyjnego kosztami. Warto najpierw skierować się najpierw do banku, w którym posiadamy konto osobiste. Ten bowiem zna nasze dochody, zatem może do minimum ograniczyć formalności, a nawet zapewnić korzystniejsze warunki. W ten sposób szybki kredyt będzie i szybki i zadowalający pod względem jego kosztów.