Pozyskiwanie funduszy firmowych

03 sierpnia
14:12 2015

Z pewnością każdy kto posiada nawet małą i dopiero rozwijającą się firmę wie, jak wielkie związane są z tym koszty, i jak dużo czasu pochłania załatwianie spraw związanych z przedsiębiorstwem. Pozyskiwanie nowych funduszy to żmudny proces. Sprawy bankowe, długie kolejki, wnioski, wypełnianie setek formularzy, oraz długi okres oczekiwania na rozpatrzenie naszych próśb. Wszystko to zniechęca nowych i młodych przedsiębiorców.  Co zatem zrobić? Gdzie szukać najlepszych rozwiązań?

 

 

Z inicjatywą i doskonałą alternatywą wychodzi na przeciw konkurencji Idea Bank. W dbałości o swój biznes, i myśląc o komforcie, przyjrzyj się ofercie dostosowanej do potrzeb każdego młodego i doświadczonego przedsiębiorcy.

O czym mowa?

Kredyt Obrotomierz polega na błyskawicznym pozyskaniu gotówki przez Internet. Jeżeli zdecydowałeś się skorzystać z tej opcji, jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie internetowej. Po zarejestrowaniu należy wypełnić wniosek. Wprowadzone udogodnienie, w postaci internetowego formularza, jest niewątpliwie dużą oszczędnością czasu dla klienta, jak i samego banku. Szereg formalności odbywający się za pośrednictwem sieci, nie wymaga już bowiem od potencjalnych klientów, ciągłych wizyt w placówce bankowej i stania w kolejkach. Jak każdy wniosek, ten również, wymaga weryfikacji i akceptacji. Jednakże z pomocą systemu czas oczekiwania skraca się. Wydaje się, że czas, jako pojęcie względne, dla banków stało się priorytetowym elementem w kontakcie z klientami.

Przyjrzyjmy się teraz opcjom preferowanym przez banki.

Jaką opcję wybrać?

  • Pierwsza z nich to klasyczny kredyt ratalny. Minimalna kwota jaką możemy uzyskać to 1000 złotych, zaś maksymalny próg jaki jesteśmy w stanie otrzymać to aż 250 tysięcy. Dodatkowo istnieje możliwość rozłożenia kredytu na okres 10 lat. Rozłóż kwoty ratalne wygodnie dla swojego portfela i firmy. Nie musisz płacić stałych rat co miesiąc, wybierz raty malejące.
  • Drugą opcją jest limit w bieżącym rachunku. Próg pożyczanych pieniędzy jest identyczny jak w opcji wyżej (od 1000 do 250 tysięcy złotych). Skraca się jedynie maksymalny termin spłaty należności do 12 miesięcy. Jest to doskonała propozycja dla osób potrzebujących natychmiastowo dużej kwoty pieniędzy oraz osób, które będą w stanie równie szybko ją spłacić.
  • Jeżeli potrzebujesz małych kwot, najlepszą opcją będzie karta kredytowa. Jest ona kompletnie darmowa. Warunek? Wykorzystaj limit miesięczny w kwocie 300 złotych i nie płać dodatkowych kosztów. A co jeśli Twój limit nie przekroczy wymaganej sumy? Pobierzemy od Ciebie jedynie 4,99 zł.

Pamiętaj, że maksymalnie możesz uzyskać aż 50 tysięcy złotych kredytu. Okres, w którym nie musimy płacić odsetek wynosi 60 dni, przy minimalnej spłacie równej 3%.

Nie zastanawiaj się!

W razie wątpliwości i pytań informacje na temat limitów i szczegółowych opłat pobieranych przez bank możemy znaleźć na stronie internetowej lub w dowolnym punkcie obsługi klienta banku. Więc jeśli posiadasz własną działalność gospodarczą i stawiasz na szybki i dynamiczny rozwój swojej firmy, to ta idealna oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Dlaczego? Bo spełnia wszystkie wymogi początkujących, średnich i dużych firm. Wybierz opcję elastyczną dla każdego przedsiębiorcy. Zostaw zbędne formalności i skorzystaj z wygody, którą Ci dajemy. Zacznij rozwijać swoją firmę już teraz!